Kad matytumėte pilną svetainę, prašome įjungti JavaScript palaikymą.
Enable JavaScript in your browser to see this website.
Включите JavaScript в своем браузере, чтобы увидеть этот сайт.
0
Jūsų krepšelis tuščias.
Iki nemokamo pristatymo Jums liko:€ 50
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

0

Y. Nakatani metodas - Ryodoraku

 

 1950 m. Japonų gydytojas Y. Nakatani (Nakatani) aprašė meridianų funkcinės būklės elektro-punktūros diagnostikos metodą ryodoraku, pagrįstą elektrinio odos pasipriešinimo (EX) matavimu reprezentatyviose (reprezentatyviose) akupunktūros vietose.

Ryodoraku (jap.) - ryo = geras, do =  (elektro) laidus, raku = linija/kelias.
 Išmatuodamas EX, naudodamas elektrinį detektorių pacientams, sergantiems uždegiminėmis inkstų ligomis, Nakatani atrado taškus, kurių padidėjęs elektros laidumas, ir pavadino juos elektrai pralaidžiais taškais. Ištyręs didelę sergančių ir sveikų žmonių grupę, jis nustatė, kad 9 iš 10 tirtų inkstų ligų elektriškai pralaidūs taškai aptinkami, tačiau sveikiems žmonėms jų nerandama.
 
 Tolesnių tyrimų metu Nakatani sugebėjo nustatyti, kad šie taškai sutampa su inkstų meridiano taškais, taip sudarydami sumažintos EX liniją. Nakatani šią liniją vadino inkstų ryodoraku (riodoraku - pažodžiui: linija, pasižyminti geru elektros laidumu). Tirdamas pacientus, turinčius įvairių vidaus organų sutrikimų, jis padarė išvadą, kad sergant plaučių ligomis, elektriškai laidi linija, atitinkanti klasikinį plaučių meridianą, yra gerai apibrėžta.
 
 Anot Nakatani, bet kokie vidaus organų pokyčiai tikrai turės įtakos odai. Darytina išvada, kad ryodoraku (meridianas) veikia kaip jautrūs šių pokyčių rodikliai, signalizuojantys apie pavojų ir tam tikru mastu apie jo mastą. Pripažinta, kad riodoraku  pastebi ne tik organo ligą, bet ir jo fiziologinius pokyčius. Autorius šį reiškinį paaiškina viscero-odos simpatiniu refleksu.
 
 Odos elektrinis laidumas pirmiausia priklauso nuo autonominės nervų sistemos simpatinės dalies būklės, smegenų kamieno struktūrų ir tinklainės formavimosi. Įvedus vaistus, kurie stimuliuoja simpatinio kamieno veiklą, padidėja odos elektrinis laidumas, o blokavimas ją žymiai sumažina.
 
 Ant žmogaus odos yra linijos, turinčios padidintą elektros laidumą, kurios atitinka klasikinius akupunktūros meridianams. Liniju arba  Ryodaraku merodianu -12. Nakatani išskirė taškus Ryodoraku meridianuose turinčius maksimalis indikacija. Linijai priskyrė skaičių ir raidę „H“ arba „F“ (iš angliškos rankos - ranka ir koja - koja). Kiekvienas taškas atspindi vienos sistemos energijos lygi, matavymo metu. Matuojant abi pusės formuojamas pilnas visu vidaus organų energetinis vaizdas. (Pav.1)
 
 
 
Pav.1 Ryodoraku vidaus organų energetinis vaizdas.
Spalvos energijos lygiai:
Žalia -norma,
Melyna - deficitas,
Raudona - energijos perteklius.
 
 
 

 
1980m. Elektoro-akopunktura ir dianostikos metodai pripažinti PSO (Pasaulinės Sveikatos Organizacija) kaip moksliniai metodai ir taikomi medicinos bendrominei.
 
Registracija ir užsakymas
(spausk nuorodą)
 
Šaltiniai:
 
 
 

3. http://iarms.org/

4. https://chiro.org/acc/What_is_Ryodoraku.shtml

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti