0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas

 Mesk svorį

 

0

Y.Nakatani metodas - RYODORAKU

 
Publikuota: 2020-03-23

  Metodo autorius - japonas Y. Nakatani (1950). Jis atlikinėjo kūno meridianų elektro-fiziologinius tyrimus, tyrė ryšį tarp vidaus organų ir sistemų funkcinės būklės ir elektrinių potencialų atitinkamų meridianų taškuose. Šie tyrimai parodė, kad bet kokie vidinės kūno aplinkos pokyčiai tikrai paveiks odą ir kad meridianai elgiasi kaip jautrūs indikatoriai, rodantys gresiantį pavojų. Tirdamas pacientus, turinčius įvairių vidaus organų sutrikimų, jis padarė išvadą, kad sergant plaučių ligomis yra gerai apibrėžta elektrai laidi linija, atitinkanti klasikinį plaučių meridianą, inkstų ligos atveju - inkstų meridianas ir pan.

Y. Nakatani ir jo studentai padarė išvadą, kad meridianais pagrįstas Ryodoraku reiškiniu (padidėjęs elektros laidumas), kuris ypač aiškiai pastebimas sergant atitinkamų organų ir sistemų ligomis. Jis manė, kad šį reiškinį galima paaiškinti viscero suvystytos (odos) simpatiniu refleksu. Visceralinių organų impulsai eina į nugaros smegenis, tada per efektinius simpatinius nervus jie refleksuojami prie refleksinių zonų, esančių odos paviršiuje, tai yra išilgai sujungta sistema. Vėliau buvo pripažinta, kad Ryodoraku reiškinys pastebimas ne tik ryšium su organo liga, bet ir atspindi fiziologinius jo pokyčius, todėl jie pradėjo atskirti „patologinį“ ir „fiziologinį“ Ryodoraku.

Tyrimai parodė, kad nereikia matuoti reaktyviųjų elektrai pralaidžių taškų, esančių Ryodoraku (pavyzdžiui, atsižvelgiant į šlapimo pūslės meridianą, turintis 67 taškus yra labai sunkus darbas), tačiau užtenka išmatuoti taškų, vadinamų reprezentaciniais taškais. Šie taškai, išskaičiuoti pagal Nakatani skalę, turi savybę atspindėti vidutinius laidumus artimus viso meridiano (Ryodoraku) vidutiniam laidumui. Įdomus faktas yra tai, kad visi šie taškai atitinka akupunktūros taškų grupę.

 
Kinai nustatė taškus, kurių stimuliacija gydo įvairias ligas. Refleksologijos metodais galima gydyti net tokias ligas kaip gripas, maras, cholera ir kitas sunkias ligas.
Įvairių metalų poveikis žmogui pasireiškia skirtingai: auksas turi stimuliuojantį poveikį, sidabras - raminamąjį.

Diagnostikos metodo Ryodoraku esmė yra ta, kad ligos pradžia yra nepastebima klinikiniais tyrimais. Medicina gali tapti prevencine, tuomet pagrindinė gydytojo užduotis bus ne gydyti, o užkirsti kelią ligai.

Matavimas atliekamas paeiliui tam tikra tvarka 24-riuose Biologiškai Aktyviuose Taškuose (12 BAT dešinėje ir kairėje).
 
Diagnostika naudojant „Ryodoraku“ =RaDoTech“ metodą yra nustatoma:
Vidaus organų būklė;
 Priežastiniai ryšiai;
 Prognozė besivystančių ligų, likus 1–2 metams iki jų pasireiškimo.

Signalas plinta per energetinę sistemą šviesos greičiu, todėl reakcija į veiksmą žaibiška.
Naudodamiesi šia diagnostika, mes nustatome identifikuotų taškų elektrinį laidumą.
Matavimas turi būti atliekamas du kartus, ramioje ir aktyvioje būsenoje.
 
Rytų medicinos principai yra ryšys su energetiniais meridianais(kanalais) ir energetinio kontakto formavimas. Atraskite ligos priežastis, stebėkite jos eigą ir tada paveikite organizmą. Pradžia visada tokia: normalizuojame žarnyno veiklą, toliau organų energetiką ir tada susireguliuoja visa kita.

Rytų medicinos taktika:
Svarbūs šie komponentai: laikas (atsižvelgiant į biologiškai aktyvius priedus / maisto papildus / maistą), poveikio trukmė ir laikotarpiai, pagalbinės medžiagos, mityba (dieta), dienos režimas.
 
Sveikatos skeneris RaDoTech
 
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti