Kad matytumėte pilną svetainę, prašome įjungti JavaScript palaikymą.
Enable JavaScript in your browser to see this website.
Включите JavaScript в своем браузере, чтобы увидеть этот сайт.
0
Jūsų krepšelis tuščias.
Iki nemokamo pristatymo Jums liko:€ 50
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

0

Nakatani ir Follio metodai

 
Publikuota: 2024-05-08

 Dar senovėje buvo žinomos biologiškai aktyvių taškų savybės. Įvairiais metodais (akupunktūra, akupresūra) veikdami šiuos taškus, gydytojai paveikdavo kūno organus.


  Reinholdas Follis (1909 - 1989) pirmiausia norėjo tapti architektu, paskui paliko šias studijas, tapo gydytoju, gydė tropines ligas, apsigynė šioje specialybėje, taip pat užsiėmė sporto medicina, vėliau susidomėjo kinų medicina.

  1953 m. R. Follis kartu su inžinierium Werneriu sukūrė žmogaus odos elektrinio potencialo matavimo prietaisą. 1955 m. R. Follis įkūrė „KUF elektroakupunktūros darbo bendriją“. Elektroakupunktūros ir elektrodiagnostikos institutas yra Miunchene.
  R. Follis buvo apdovanotas: 1966 m. popiežiaus Pauliaus VI Vatikano aukso medaliu „Už išskirtinius nuopelnus kenčiančiai žmonijai“, 1979 m. ordinu „Už nuopelnus Vokietijos Federacinei Respublikai“. Rusijoje Follio metodas buvo legalizuotas 1989 m.

 
 
 Follio metodo atradimo pirmenybė yra ginčijama. Manoma, kad šios srities moksle pirmtaku buvo prancūzas daktaras De La Fuy. Beje, Follis ir Werneris turėjo pakeisti savo prietaiso pavadinimą, būtent, dėl ​​daktaro De La Fuy protestų. Buvo ir kitų mokslininkų, kurie tuo metu sprendė šias problemas ir Follio gyvenimo metu kilo ginčų dėl prioriteto.
 
  Follis ir Nakatani gyveno skirtingose ​​šalyse, studijavo tą pačią mokslo kryptį ir sukūrė du skirtingus metodus.
 
  Tai, kas juos vienijo, jie nemėgo fotografuotis. Ilgai ieškojau jų nuotraukų internete, tačiau radau tik dvi Follio nuotraukas, o Nakatani radau labai daug, bet visos jos nebuvo tas pats Nakatani. Akivaizdu, kad ši pavardė Japonijoje nėra reta.

 
  Nakatani ir Follio metodai skiriasi tiek ideologija, tiek techniniu atlikimu. Techniniu požiūriu jie pirmiausia skiriasi diagnozėje naudojamų srovių ir įtampų dydžiu.

 
  Follio metodas apima 1,2–1,5 volto įtampą, tekančią srove nuo 0 iki 20 mikroamperių. Veikiant tokių srovių biologiškai aktyviam taškui, vidinė EML (elektromotorinė jėga) susiduria su tiekiama srove, todėl rodyklės arba skalės padėtis monitoriaus vidurinėje dalyje yra stabili.
Vidinis EML atsparumas perduodamai srovei rodo fizinę akupunktūros taško būklę. Taigi galima paeiliui išmatuoti visus tam tikro meridiano taškus ir apibūdinti jo bendrą būklę, nustatant patologinius energijos pokyčius.
  Tik tam reikia išmatuoti dešimtis taškų ant vieno meridiano, o tai užima daug laiko ir labai priklauso nuo gydytojo kvalifikacijos. Galite įsivaizduoti, kiek pastangų reikia skirti, norint įvertinti bendrą kūno būklę „apskritai“. Štai kodėl Follio diagnostika yra brangi ir reikalauja geresnio atlikėjo pasiruošimo.
  Visi taškai, kurie naudojami šiuose dviejuose metoduose, sutampa su Kinijos medicinoje žinomais taškais, kurie dar kartą patvirtina šių senovės žinių patikimumą.
 
  Nakatani metodas
  Šią metodiką 1950 m. įkūrė japonų gydytojas Nakatani (1923–1978), ji rėmėsi rytietiškos medicinos idėjomis.
 

 

  Bėgant metams Nakatani tyrė biologiškai aktyvių taškų atsparumą. Dėl to jis priėjo išvados, kad šis rodiklis priklauso nuo su jais susijusių organų funkcinės būklės.
  Nakatani nustatė taškus klasikinės kinų akupunktūros taškų projekcijų vietose, kurių atsparumas buvo mažesnis nei aplinkinės odos. Šių taškų padėtis sutapo su akupunktūros meridianų eiga. Todėl šis metodas buvo vadinamas „Ryodoraku“ (iš japonų kalbos: ryo - geras, daryk - (elektro) laidumas, raku - linija).
 
  Nakatani sugebėjo identifikuoti elektrinės varžos pokyčius reprezentaciniuose taškuose ir meridiano energinę būseną, taigi ir organą ar organus, susijusius su juo. „Nakatani“ sukūrė patogią ir vizualią diagnostikos kortelę, optimaliausią gydytojams, kurie galvoja apie Kinijos akupunktūros kategorijas. Ateityje daugelis tyrėjų sukūrė daugybę matavimų skaičiavimo algoritmų pagal Nakatani, kurie leido interpretuoti rezultatus Europos gydytojui patogia forma.
 
 Meridianų (kanalų) doktrina yra rytietiškos medicinos pagrindas ir yra glaudžiai susijęs su idėjomis apie gyvybinę Chi energiją.
Žmogaus kūne yra 12 sistemų, kurios atlieka 12 pagrindinių fiziologinių funkcijų. Šios sistemos vadinamos meridianais. Pagal Yin-Yang teoriją, meridianai sudaro 6 poras. Taigi yra 6 Yin ir 6 Yang meridianai.
  Nakatani ir jo studentai atkreipė dėmesį į tai, kad priklausomai nuo vidaus organų funkcinės būklės, keičiasi galimas skirtumas atitinkamų meridianų taškuose. Tyrimai parodė, kad bet kokie vidinės kūno aplinkos pokyčiai tikrai paveiks odą, o meridianai elgiasi kaip jautrūs rodikliai, rodantys artėjantį pavojų.
 
Su kai kurių organų liga meridianas padidina elektros laidumą, kuris yra išmatuojamas. Padidėjęs elektros laidumas buvo vadinamas Ryodoraku reiškiniu.
 
 
 
Tyrimai parodė, kad elektrinio laidumo pokyčiai ne visada pasireiškia ligomis, o gali tiesiog atspindėti tam tikrą fiziologinę kūno būklę. Todėl patartina iš naujo diagnozuoti.

Meridianų elgesio ypatumas dažnai leidžia iš anksto pamatyti ligą, net kelerius metus iki jos pasireiškimo. Tai leidžia laiku imtis tinkamų veiksmų.
 
Viena vertus, Nakatani diagnostika yra labai paprasta, tačiau, kita vertus, ji reikalauja labai sudėtingų skaičiavimų, nes kiekvienas meridianas apskaičiuojamas pagal savo taisykles (algoritmą). Todėl kompiuterinis iššifravimas buvo vertinamas palankiai. Technika išlieka ta pati, tačiau rezultatų interpretavimo metodai (algoritmai) skiriasi kompiuterinėje diagnostikoje.
 
 
 

RaDoTech organizmo kompiuterinėje diagnostikoje įgyvendinamas klasikinis Nakatani metodas.
 


Pagrindinis „RaDoTech“ sveikatos kompiuterinės diagnostikos pliusas yra tas, kad jis skirtas bet kokio lygio vartotojui. Žinoma, jei suprantate rytietiškos medicinos painiavą ar ketinate tinkamai į visa tai įsigilinti, galite gauti daugiau informacijos ir geresnės kokybės lygio nei asmuo, kuriam toli nuo šių problemų. Bet net toks asmuo gali gana lengvai naudotis įrenginiu. Diagnostikos rezultatai pateikiami informacinės grafikos pavidalu telefono ir kompiuterio ekrane. Ten gausite organų ir sistemų sąrašą, į kurį turite atkreipti dėmesį.

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti