0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas

 Mesk svorį

 

0

Imuniteto stiprinimas (ką jūs turėjote žinoti prieš kelis mėnesius)

 
Publikuota: 2020-03-30
Dale Gledhill, Nimbus performance Blog
 
Nežinomybė visada sukelia stresą. Tiksliau, prognozės, susijusios su naujuoju virusu ir jo būsimu poveikiu kasdieniniam gyvenimui, socialinei sąveikai, ekonomikai, ir kas žino dar kam? Nežinomybė sukuria tą pojūtį, kuris būna, kai laukiama kažko neaiškaus su ilgu pratęsimu, kas bus toliau?

Sutelksime dėmesį į tai, ką galime padaryti ir stenkimės išlikti ramūs.
 
Neužtenka vien likti namuose ir nusiplauti rankas

Šiame straipsnyje bus aprašyti realūs veiksmai, kuriuos galite padaryti ir kurie turės įtakos jūsų sveikatai. Pakalbėkime apie stiprios imuninės sistemos kūrimą, kad, išvydus nematytam priešui, ji būtų  pasiruošusi kovai.
 
Jūsų imuninė sistema yra nepaprastai sudėtinga ir tyrėjai visame pasaulyje vis dar stengiasi suprasti šios stebuklingos „policijos“ jėgą ir galią. Anot Harvard Health, „... sveiko gyvenimo būdo strategija suteikia pirmenybę imuninei sistemai“. Šios strategijos aprašymas vadovėliuose yra toks: pakankamas miegas, teisingas maitinimasis, mankšta ir streso pašalinimas. Suprantama, juk tai žinojote nuo vaikystės, bet ar to prisilaikote?
 
 
Negalima visiškai išvengti tablečių

Ar teko šį mėnesį girdėti JAV prezidento vyriausiojo imunologo Anthony Fauci vartojamą žodį “anecdotal”, apibūdinantį „Chloroquine“ ir „Zithromax“ (Z-Pack) kokteilį, kuris išgydė šimtus virusu užkrėstų pacientų Italijoje ir kituose regionuose. Fauci teigia, kad vaistas padėjo išgydyti sergančius asmenis. Tačiau mokslinio patvirtinimo, kad jis iš tikrųjų veikia ir yra saugus, nėra. Galų gale geriausia, ką jie galėjo patvirtinti, tai buvo 25 proc. pasveikusiųjų. Ar tai Jums ką pasako?
 
Prieš pradėdami kontrolinį sąrašą „Ką dabar daryti“, turime peržiūrėti dvi trumpas pastraipas.

Šiandien mokslo pasaulis sutinka, kad imuninės gynybos priekinė linija, kovojant su virusais, yra baltosios kraujo ląstelės. Ar žinojai, kad baltieji kraujo kūneliai, vadinami neutrofilais, gamina vandenilio peroksidą, kuris yra kaip priekinė apsaugos linija nuo toksinų, įskaitant ir virusus? Vandenilio peroksidas užpuola svetimus įsibrovėlius, procesas - vadinamas oksidacija, kai DIEGUONIO (O2) atomai pažeidžia ir naikina nepageidaujamą virusą ar patogeną. DIEGUONIS (O2)  yra galingas kovotojas su virusais.
 
Jūsų energijos gamykla sukuriama mitochondrijose, 100 trilijonų ląstelių, panaudojant ATP (adenozino trifosfato) molekulės galią. Ši energijos gamyba sukuriama kvėpavimo metu, įvyksta cheminė reakcija DIEGUONIES (O2)  su maistu. Keli tyrimai patvirtina, kad esant DIEGUONIUI (O2), susidaro nuo 30 iki 32 ATP molekulių (energijos), o trūkstant deguonies jų susidaro 16 kartų mažiau. Profesoriaus požiūriu: deguonis daro įtaką energijai, o energija daro įtaką jūsų asmeninei imuninei gynybai.
 
 
Veiksmai, kurių reikia imtis dabar, siekiant pagerinti sveikatą

Dabar grįžkite prie realių sveikatos gerinimo ir imuninės sistemos stiprinimo žingsnių. Kaip buvo žadėta būsime konkretūs.
 
Maisto produktų pasirinkimo klausimas

Pateikiame pavyzdį: „NASCAR®“ lenktynininkas pasirenka degalus pagal oktaninį skaičių(A98,A99Power), kad variklio efektyvumas būtų maksimalus. Ar norite, kad jūsų energijos generacija būtų aukšto efektyvumo? Tam reikia pilnaverčių baltymų, riebalų, žalumynų, vaisių, daržovių ir atsisakyti perdirbto maisto. Taip, pilnavertis maistas yra brangesnis, tačiau įvertinant dabartinę situaciją, tai tampa būtinybe!
 
Deguonies reikalai

Yra priežastis, kodėl mes jaučiamės geriau prie jūros, nei aukštai kalnuose. Deguonis, deguonis ir dar kartą deguonis. Atminkite, kad geras maistas, mityba kartu su deguonimi yra ląstelių energijos gamybos, vadinamos kvėpavimu, pagrindas. Negalima išeiti ir išsinuomoti namų deguonies generatoriaus, tačiau yra naujų mokslo studijų, kurios rodo puikius rezultatus. „Nimbus Performance“ technologiją naudoja pasaulio sporto elitas, siekdamas greičiau atsistatyti po įtemptų treniruočių. Atsistatymo greitį apriboja DIEGUONIO (O2) pasisavinimas organizme.
 
Atminkite, kad ATP gamyba - jūsų ląstelių energija - pagerėja turint pakankamai deguonies. Daugelis sportininkų, naudojančių šią technologiją, pasiekė aukštesnių rezultatų.
 
Liekame aktyviais

Mes visi galime tobulėti. Vieniems tai gali būti trys žingsniai iki sofos, o kitiems tai padidinto intensyvumo treniruotė ar keliasdešimt km žygis. Aktyvumas padeda išplauti toksinus, treniruoja širdį ir padeda padidinti bei sudeginti deguonį ląstelių energijai.
 
Gilus ir pilnavertis miegas

Kodėl? Tai yra tada, kai jūsų širdis ir kraujagyslės turi galimybę atsistatyti, nes kraujyje cirkuliuoja jūsų imuninę sistemą stiprinančios cheminės medžiagos.
 
Sveikata> Mėgstamiausios sveikatos nuodėmės

Mes gyvename precedento neturinčiais laikais, todėl ženkite keletą skausmingų asmeninių žingsnių. Gali būti laikas mesti rūkyti, sumažinti alkoholį, cukrų, kavą ar sodos gėrimus. Jei grižus iš parduotuvės, kur pirkiniai sudaro tik „kurą su žemu oktaniniu skaičiumi“, žinokite, kad   pergalių nebus.
 
 
Imkitės veiksmų jau šiandien

Daugybę metų studijavau ląstelių sveikatos mokslą. Kiekvieną dieną pastebiu nepaprastas kūno galimybes. Kalbant apie gydymą, sveikatingumą ir imuninę apsaugą, nėra nieko svarbesnio už ląstelių sveikatą. Ląstelių sveikata įtakoja į visus anksčiau įvardintus veiksmus. Kaip pasakytų „Nike®“: Just Do It “( „Tiesiog daryk“ ®.)
 
Daugelis nežino technologijos, kurią sukūriau aš ir medicinos gydytojų komanda. Dėl naujojo viruso neapibrėžtumo ir to, kad jis gali sukelti plaučių uždegimą, kurio eigoje organizmui trūksta deguonies, būtų klaidinga nepasidalinti tuo, ką mes sužinojome per pastaruosius 10 metų, tikėdami, kad tai yra didelė nauda sveikatai.
 
 
Apibendrinsime mūsų rezultatus vienoje trumpoje pastraipoje;
• Žmogaus kūnas stebuklingas, kai ląstelės yra sveikos.
• Ląstelių sveikatai gali turėti įtakos daugybė jūsų kontroliuojamų kintamųjų, įskaitant pilnavertę mitybą, geresnį deguonies pasisavinimą / tiekimą ir sveiką gyvenseną.
• Pagerėjus ląstelių sveikatai, pagerėja imuninė sistema.


Jūsų kūnas gali padaryti nuostabius dalykus, kai jūsų ląstelės yra sveikos. Dabar jūsų žingsnis!
 

 

P.S.
Rekomenduoju
Adaptogenai:
-       Apyrankė Nimbus cm2WEB Band,
-       Maisto papildas, uspezinis gėlis,   X2 Loe.
Kūno sveikatos skeneris, Nakatani metodas, skaitytuvas RaDoTech.

 

 
 

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti