0
Корзина пуста.
Корзина обновлена

 Жирогон

за 100 дней

0

Kaip atsirado programa "Mesk svorį"

 
Опубликованно: 2016-03-01

 Kaip atsirado programa "Mesk svorį"

Pradėsiu nuo savęs.
Man dabar 53 m.  Sportuoti pradėjau pirmoje klasėje Žalgirio baseine, laikui bėgant sporto šakos keitėsi. Po 1985 m. VISI baigimo (dabar Gedimino technikos universitetas), sportas padėjo ir iki šiol padeda atlaikyti krizines situacijas, likti praktiškai sveiku žmogumi. Praėjusių metų rudenį susidomėjau kompleksine sporto šaka - triatlonu. Po kelių mėnesių pasiruošimo, ImpulsTriatlon2016/17 varžybose iškovojau II vietą savo amžiaus kategorijoje (buvau vyriausias dalyvis). Kai pradėjau ruoštis varžyboms, pamačiau kaip toli nuėjo fiziologijos mokslas, ypatingai, aukštų pasiekimų sportininkų metodikos. Tai, ką prieš keletą metų naudojo tik išrinktieji, dabar gali pasinaudoti dauguma. Šiuos bazinius principus naudoja sportininkai-mėgėjai, kai ruošiasi tokioms varžyboms kaip Iron Man arba IronMan70.3. Pasirodo, daug ką naudojau pats, savarankiškai sportuodamas, to net nežinodamas.
 
Asmeninė patirtis ir sukauptos žinios padėjo man sudaryti programą, kurios tikslas, šiuolaikiniam užimtam žmogui, suderinti pilnavertį gyvenimą kartu su lieknėjimu. Tai įmanoma be "žygdarbių" ir be"kentėjimų", o atvirkščiai su malonumu! Teigiamos emocijos vienas iš žmogaus ramsčių ir tikslų, kurių mes siekiam.
Mėgaukimės gyvenimu!
 
 Apie ką aš kalbu?  Apie tai, kokį tikslą gali pasiekti eilinis žmogus, kurio amžius 40+, ir kiek laiko/pastangų tai užima per savaitę:
- kūno svorio subalansavimas - apie 5 val.,
- sportinis rezultatas, varžybos(mėgėjų grupėje) - apie 6/8 val.
 
Tai paprasta ir pasiekiama kiekvienam norinčiam.
 
Tik yra vienas BET!
Jei jums 40+ treneruočių metodikos ženkliai skiriasi nuo metodikų taikomų 20-35 metų grupei. Ir tai yra pagrindinė klaida, kurią daro dauguma, norėdami numesti svorio, sporto salėje prakaituoja kartu su jaunimu ir alina save ekstremaliomis dietomis. Rezultatas - trumpalaikis efektas (?), papildoma nervinė įtampa, norint prisilaikyti tokio gyvenimo būdo.
 
Ką darau pats ir rekomeduoju kitiems:
- įvertinu esamą situaciją, kokie yra biologiniai/sveikatos parametrai,
- kokius noriu pasiekti tikslus: trumpalaikius ir ilgalaikius,
- suformuoju veiksmų programą, kurios pagalba bus pasiekti trumpalaikiai ir ilgalaikiai tikslai.
Toliau vyksta programos vykdymas ir koregavimas pagal kūno reakciją į krūvį ir gyvenimo aplinkybes.
 
Taigi, norit lieknėti su malonumu?
 
Pasirinkite vieną iš siūlomų programų ir pradėkite.
 
Kelias prasideda nuo pirmo žingsnio!
 
Pirmyn!
 
P.S.
Tai neįtikėtina, nes gamta mums padovanojo nuostabų įrankį - kūną, po 40 dienų rezultatas nustebins. Svoris mažės, nuotaika gerės ir jokių "parkių".
 
smart foreash
Этот сайт использует файлы cookie. Они могут идентифицировать зарегистрированных пользователей, собирать статистику и помогать улучшить работу в браузере для каждого посетителя отдельно.
Ознакомиться с Политика конфиденциальности
Согласен Очистить файлы cookie и выйти