0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas

 Mesk svorį

 

0

Geležies fosfolipidas

 
Publikuota: 2022-01-28

 Geležies fosfolipidas - maisto papildas, kurio paros dozėje yra 30 mg LIPOFER™ mikrokapsulių. Geležis padeda palaikyti normalų raudonųjų kraujo kūnelių ir hemoglobino* susidarymą bei normalų deguonies pernešimą organizme*. Produktas papildytas vitaminu C, kuris didina geležies pasisavinimą.

 Anemija pasireiškia, kai hemoglobino koncentracija - vyrų kraujyje yra mažesnė nei 14 g/dl, o moterų – mažesnė nei 12 g/dl, taip pat kai raudonųjų kraujo kūnelių skaičius nukrenta žemiau 4,5 x 106/µl. Norint nustatyti anemijos būklę, reikalingas paprastas kraujo tyrimas, visų pirma tiriami šie parametrai:
·      Pilnas kraujo ląstelių skaičius: būdas suskaičiuoti hemoglobiną, raudonųjų kraujo kūnelių ir retikulocitų (nesubrendusių raudonųjų kraujo kūnelių) skaičių ir dydį bei baltųjų kraujo kūnelių skaičių ir tipą.
·      Feritinas: organizmo aprūpinimas geležimi.
·      Serumo geležis: bendras geležies kiekis, cirkuliuojantis kraujyje.
·      Transferinas: baltymas, pernešantis geležį iš žarnyno ir kepenų į audinius, kur jos reikia.
·      Hemoglobinas, kraujyje cirkuliuojantis baltymas, atlieka deguonies pernešimą iš plaučių į įvairius kūno audinius, taip pat yra pagrindinis raudonųjų kraujo kūnelių komponentas.
 
Žemas hemoglobino kiekis reiškia, kad audiniai mažiau aprūpina deguonimi, o tai, kadangi deguonis yra labai svarbus energijos gamybai, sukelia nuovargį ir silpnumą. Žmonės, kuriems trūksta hemoglobino, dažnai turi žemą mioglobino – baltymo, atsakingo už deguonies transportavimą į raumenis, įskaitant širdį, – kiekį, todėl jie jaučiasi labiau pavargę ir dusulį. Prastas deguonies tiekimas sukelia periferinį kraujagyslių susiaurėjimą, dėl kurio sumažėja kraujo tekėjimas į galūnes (ypač rankas ir kojas), kad į gyvybiškai svarbius organus būtų tiekiama daugiau deguonies. Būtent dėl ​​šios priežasties anemija sergantys pacientai yra jautresni šalčiui.
Hemoglobinas taip pat yra atsakingas už ryškiai raudoną kraujo ir apskritai audinių spalvą – jei hemoglobino kiekis kraujyje yra žemas, oda gali atrodyti balkšvesnė. Dėl deguonies trūkumo kraujyje širdis dirba stipriau nei įprastai, kad būtų garantuotas minimalus būtinas deguonies tiekimas į visus audinius, o tai taip pat padidina širdies susitraukimų dažnį.
 
Tyrimai parodė galimybę tiekti geležies pagrindu pagamintus papildus į liposomas, tokius kaip ferofosfolipidas, kurie užtikrina efektyvesnį šio brangaus elemento įsisavinimą, nesukelia šalutinio poveikio ir garantuoja puikų biologinį prieinamumą. Atkreipkite dėmesį, kad geležies jonų absorbcija daugiausia vyksta dvylikapirštės žarnos lygyje ir yra tarpininkaujama specifinių transporterių. Speciali kapsuliavimo į natūralius fosfolipidus technologija užtikrina aukštą geležies biologinį prieinamumą, gerą toleravimą ir greitą įsisavinimą. Liposominis apvalkalas apsaugo geležį nuo sąlyčio su skrandžio gleivine, išvengiant laisvos geležies prooksidacinio poveikio. Liposominė apsauga leidžia brangiam mikroelementui nepažeistai prasiskverbti pro skrandžio aplinką ir būti tiesiogiai absorbuojamas visos plonosios žarnos, o ne tik dvylikapirštės žarnos lygyje.
 
Pernešimas naudojant liposominę technologiją atitinka įvairių medžiagų transportavimą mūsų organizme chilomikronų pagalba, tai yra lipoproteinai, kurie yra maistinių riebalų pernešimo iš žarnyno į įvairius audinius forma. Vartojant per burną, žarnyno spindyje esančias geležies liposomas tiesiogiai pasisavina M ląstelės, kilusios iš limfinės sistemos ir randamos visoje plonojoje žarnoje. Tada liposomą įjungia makrofagai endocitozės būdu ir limfos srove pasiekia hepatocitus kaip visumą.
 Liposomą hepatocituose skaido lizosomų fermentai, todėl LIPOFER™ geležis tampa prieinama organizmui, todėl liposominė geležis yra geriau absorbuojama ir biologiškai prieinama nei kitos dažnai naudojamos geležies druskos, kurios buvo rinkoje jau daugelį metų. Ferro Phospholipidico sudėtyje yra mikrokapsuliuoto liposominio geležies pirofosfato (Lipofer™) su vitaminu C, kuris dar labiau padidina mineralo įsisavinimą ir biologinį prieinamumą, todėl jo integracija tampa veiksmingesnė ir beveik nėra įprastų šalutinių poveikių.
 
 
 
 
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti