0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas

 Mesk svorį

 

0

Ar stipri mano imuninė sistema?

 
Publikuota: 2020-10-25
Daugeliui dabar galvoje knibžda mintis – kaip nesusirgti, juk aplinkui skelbia tiek pavojų. Prie sezoninių virusų prisideda pavojingas COVID.
Mūsų imuninė sistema vienintelis ginklas galintis apsaugoti nuo šių grėsmių. Tik dažniausiai kai susergame, konstatuojame – kad buvo silpna imuninė sistema, todėl ... .
 
 Iškyla klausimas, kokia mūsų imuninė sistema, kurią galim pasitikrinti tik eksperimentu su virusais, kur rezultatas – silpna (susirgau) ar stipri(jokiu pasekmių) ?
 
 Šiais laikais, kai mokslas ir technologijos sparčiai juda pirmyn, atsiranda prietaisai apjungiantys senus, tradicinius, gerai išbandytus metodus su IT pasiekimais. Vienas iš tokių pavyzdžių – tai RaDoTech.  Rytų tradicinė medicina bazinis principas – žmogaus gyvybinės energijos lygis ir cirkuliacija. Anksčiau ir dabar rytuose, tą sėkmingai atlieka specialistai, nagrinėdami organizmo reakciją į dirgiklius tam tikruose taškuose.
 
Kai žmogus sveikas, jis turi pakankamai energijos ir imuninė sistema gali atlaikyti gamtos iššūkį– svetimus virusus ir t.t.
 
 Sveikatos stebėjimo prietaisas RaDoTech darbo principas grindžiamas prof. Y. Nakatani (1950m.) sukurtu elektropunktūros metodu. Dabar tai prieinama kiekvienam. Kaip tai atliekama – skeneriu RaDoTech paliečiami reprezentaciniai (aktyvūs) taškai, stebint vedlio pagalba mobiliojo telefono Appse.
 
 Vienas iš rezultatų – imuninės sistemos dabartinė būsena. Tai parodo spalvinė indikacija su komentarais, pavyzdžiui:
 
 
Raudona – sistema aktyviai dirbanti, tai reiškia, kad ji kovoja su iššūkiais,
Žalia – puiku, energijos pakankamai, kovos su iššūkiais nėra,
Mėlyna – pavojus, energijos trūkumas, sistema išsekusi ir neatlaikys iššūkio, kurio pasekmė liga. Reikai skubiai imtis prevencijos priemonių, padėti jai atsistatyti.
 
 
Kaip sakoma – jeigu esi perspėtas, turi galimybę laimėti.
 
RaDoTech šią sėkmingą žinutę ir suteiks.
 
 
 
 
 
 
 

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti