0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas

 Mesk svorį

 

0

Tai gali būti naujas ginklas prieš COVID-19

 
Publikuota: 2020-04-05

Autorius Dale C Gledhill
2020 m. Kovo 13 d.: Solt Leik Sitis, Juta, JAV

Šiandien gali būti lengvai prieinamas naujas ginklas, padedantis apsisaugoti nuo tam tikrų virusų plitimo ir galintis kovoti su dabartine COVID-19 pandemija.

Ginklas: deguonis ... nereikalauja receptų.

Deguonis (O2) yra mažytė molekulė, kurią sukuria augalai ir kitos organinės medžiagos. Jutos medicininių tyrimų komandos sukurta deguonies kiekio žmogaus kraujyje padidinimo technologija netrukus gali tapti populiari ne tik tarp sportininkų, bet ir šių dienų pandemijos potencialių aukų. Osteoporozę tyrinėjanti komanda netiesiogiai atskleidė technologijos efektą, dabar vadinamą cm2 (ląstelių matricos kvadratas). Šią technologiją naudoja profesionalūs sportininkai kaip efektyvų stiprinimo po traumų ir greito atsistatymo po treniruočių krūvių metodą. Taigi, koks ryšys tarp sportinių rezultatų ir apsaugos nuo virusų? Ląstelių sveikata, susijusi su gijimu ar geresniu našumu, medicininiu požiūriu yra beveik vienoda, tik skirtinguose sveikatos spektro galuose. Greita mokslo ir istorijos apžvalga padės susieti taškus ir pasinaudoti unikalia proga.

Maksimalus deguonies tiekimas

Kraujo dopingas „deguonies padidinimo procesui“, dėl kurio liūdnai pagarsėjo dviračių sportas (pvz. Armstrongas), buvo uždraustas 1985 m. Ir pažymėtas kaip „sukčiavimas“. Kraujo dopingo vartojimo problema yra mirtinas „tiršto kraujo“ poveikis, tai yra per didelis eritrocitų kiekis kraujyje, dėl kurio kyla kraujo spaudimas, o tai išsekina širdį ir gali nužudyti žmogų.
Technologija Nimbus „cm2“ padidina organizmo gebėjimą atskirti sulipusius tarpusavyje raudonuosius kraujo kūnelius, taip didėja eritrocitų paviršiaus plotas, kuris pagerina deguonies molekulių pernešimą.

„Deguonies terapija yra pagrindinė intervencija pacientams, sergantiems sunkiu COVID-19. Visos šalys turėtų stengtis optimizuoti kvėpavimo, deguonies sistemų prieinamumą “.
 

Ši technologija veikia kaip natūralus deguonies tiekimo būdas kūnui ir neturi neigiamo šalutinio poveikio. Padidėjęs deguonies kiekis sportininkams reiškia geresnį rezultatą , greitesnį atsigavimą ir mažesnį laktatą (pieno rūgštis), dažną šalutinį poveikį sportininkų anaerobinio aktyvumo periodu. Taigi kokia technologijos Nimbus „cm2“ paslaptis, padedanti sportininkams, kuri gali padėti kovoti ir su virusais?

Deguonis (O2) gali būti jūsų geriausia gynyba kovojant su virusu. Šiuolaikiniame informacijos sraute apie virusus pamiršti laiko patikrinti, patikimi sveikatos apsaugos ir sveikatingumo mokslo pagrindai. Egzistuoja logika ir duomenys, kuriuos reikia priminti, pavyzdžiui tolimais 1861 m. Louis Pasteur pradėjo bakterijų studijas.

Deguonis ir imunitetas yra mūsų apsauga ir gydymas nuo virusų

Pradėkime nuo kelių biologijos mokslų patikrintų faktų. 2004 m. buvo nustatyta ir paskelbta, kad hipoksijos sąlygos (mažai deguonies) padidina viruso augimą [Pillet et al., 2004]. Todėl, atvirkščiai, hiperoksija (per didelis deguonies kiekis) dažniausiai tampa viruso plitimo ar augimo priešu. Aplinka, kurioje gausu deguonies, daugeliui virusų tampa mirtina. PSO (Pasaulio sveikatos organizacija) teigimu, „Deguonies terapija yra pagrindinė intervencija pacientams, sergantiems sunkiu COVID-19. Visos šalys turėtų stengtis optimizuoti medicininių deguonies sistemų prieinamumą “. Anot Harvard Health, EDU: „Šiuo metu nėra specifinio antivirusinio gydymo COVID-19. Taigi gydymas yra palaikomasis, tai reiškia, kad reikia skirti skysčių, vaistų karščiavimui mažinti, o sunkiais atvejais - papildomo deguonies “.

Deguonis yra aktyvus visų apsaugos nuo virusų ir gydymo etapų dalyvis. Viruso plitimas ir gydymas bus paveiktas ir greičiausiai slopinamas padidinus kieki O2 ląstelių lygyje, taip sustiprinant stebuklingą žmogaus imuninės sistemos gynybos procesą.

Šiandien mes žinome, kad virusas„Covid-19“ gali tapti mirtinas, kai kūne išsivysto plaučių uždegimas, kurio pasekoje mažinamos organizmo galimybes tiekti deguonį ir šalinti CO2. Eritrocitai yra pagrindiniai dujų (02 ir C02) pernešančios ląsteles mūsų kūne. Deguonies molekulės prisijungia pirmiausia prie hemoglobino ant nukleazuotų eritrocitų paviršiaus.

Technologijos Nimbus „cm2“pagalba, didinant deguonies kiekį organizme, sveikos ląstelės greičiau paveiks virusą ir sušvelnins ligos simptomus. Deguonis vaidina didelę reikšmę žmogaus organizmo imuniniam atsakui.

Mokslas atskleidžia tikrąją raudonųjų kraujo kūnelių galią sveikatai

Japonijos „JiCHi“ medicinos universiteto tyrimai 2012 m. patvirtino, kad raudonųjų kraujo kūnelių paviršiaus įkrovą (zetos potencialą) pirmiausia lemia raudonųjų kraujo kūnelių atsiskyrimą. Be to, mokslas diktuoja (Kulono dėsnis), kad eritrocitų sankaupos (susiklijavimai) gali būti pašalintos modifikuojant raudonųjų kraujo kūnelių krūvį ar Zeta potencialą. „Nimbus Performance cm2“ technologija suteikia galimybę panaudoti elektrinius impulsus, kad sukelti natūralų eritrocitų atstumiamąjį krūvį, skatinant ju atsiskyrimą, tai padidina raudonųjų kraujo kūnelių deguonies pernešimo galimybės. Šios technologijos principas yra panašus į tai, kaip nauji mobilieji telefonai įkraunami belaidžiu būdu, ko dauguma net neįsivaizdavo prieš 10 metų.
 
„Nimbus cm2“ technologija iš pradžių buvo sukurta atliekant tyrimus, susijusius su osteoporoze. Tačiau, kaip ir daugelis didžiausių atradimų, naujos ir anksčiau nežinomos galimybės atrandamos ekspluatacijos metu. „Nimbus cm2 Pulse BAND“ gali būti viena iš geriausių kovos su virusais priemonių, padedančių organizmui padidinti deguonies tiekimą, simptomų švelninimą ir atsigavimą.
 
Gyvenimas yra puikus!
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti